Pražská dvojka‎ > ‎

Vedení oddílu

V čele našeho oddílu stojí Oddílová rada, kterou tvoří vedení oddílu (takzvané PK - Pracovní Kruh, Protřelí Kujóni, ...) a rádcové družin. Oddílová rada se schází pravidelně minimálně jedenkrát měsíčně. Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit pomocí těchto kontaktů.

Současné vedení

Jindřich Dušek

Vedoucí oddílu
tel. 774 009 267

O mně: ,,Vždycky mě bavila fyzika a proto např. pomáhám s organizací semináře Výfuk. Zajímají mě ale také cizí jazyky a snažím se už dlouho naučit se hrát na kytaru. Ve skautingu vidím příležitost něco skvělého dokázat a možnost najít si kamarádyLukáš ,,Bosák
 Caha

Člen PK

O mně: Ahoj já jsem Bosák a skautem jsem již 7 let. Mojí rolí ve středisku je vést roverský kmen, jehož činnost pomáhá všem ostatním oddílům. Skaut mě naučil spolupracovat s ostatními a spousty dalších dovedností, ale to vše zábavnou formou, za což jsem velice vděčný. Nyní chci vrátit investice oddílu do mě dalším generacím.


Jakub "Bukaj" Melenovský

člen PK
 

O mně: ,,Přišel jsem do oddílu se svými dvěma bratry Prezidentem a Docentem roku 2007. Moje přezdívka vznikla převracením mého jméno. V oddíle zastávám roli hospodáře.  Baví mě čtení, přírodní vědy a samozřejmě skaut.


Externí PK

Albert "Bert" Málek

externí člen PK
albert.malek@gmail.com

O mně: ,,Ahoj, já už nevedu oddíl a vždycky moc rád vyrazím na pořádný běh. Hraju na kytaru a piáno, sleduji Ted.com,
 rád lezu po stromech, zdolávám hory a skládám vlaštovky. Obdivuji se hvězdné obloze nebo peckám z avokáda. Mezi moje další životní mety patří návštěva Tibetu a přeplutí Atlantiku.


Martin Perlík

externí člen PK

O mně: ,,V oddíle spíše pomáhám s organizačními záležitostmi a správcováním klubovny. Programově se realizuji při přípravě Žirafy, kde instruktoruji již drahně let.
Aleš Vitinger

externí člen PK
ales@dvojka.cz

O mně: ,,Informatik se zálibou ve fotografii, hudbě a skautingu. Kromě vedení oddílu se podílím na dalších akcích, např. Polibku Múzy, nebo Žirafě. Mám za sebou všemožné vzdělání, konče Instruktorskou kvalifikací z Gemini.

Antonín ,,Docent Melenovský

Zástupce vedoucího oddílu
tel. 736 188 474

O mně: (ještě doplním)Štěpán Jerhot

Člen PK

O mně: (ještě doplním)
Albert Möhwald

člen PK
tel. 774 181 460

O mně:,,Do oddílu jsem přišel v roce 2009. Mám tu na starosti družinu Ginkgo. Aktuálně studuji informační vědy. Také se nepravidelně věnuji fyzice a vzácně i elektronice. Rád si občas zahraji na klavír nebo kytaru a nebo se podívám na Star Trek.”
Vašek ,,Prezident Melenovský

externí člen PK
O mně:,,Kromě oddílu se občasně věnuju hře na kytaru, taky poměrně rád běhám. Hodně poslouchám hudbu, od klasiky, přes folk, po blues-rock, mým favoritem asi 
navždy bude Bob Dylan.


Vojtěch "Zesík" Cahlík

externí člen PK

O mně: ,,Pocházím z početné skautské rodiny, do Dvojky chodili i všichni mí sourozenci. Mám rád filmy a jsem legendou v oboru počítačových her, ze všeho nejradši mám ale cestování. Letos maturuji a mám tajné přání stát se astronautem nebo kovbojem.